Aktualności - Fundacja Nowe Media

Fundacja Nowe Media - oficjalna strona organizacji

OVERVIEW

This web site fundacjanowemedia.org presently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have sifted sixteen pages inside the web site fundacjanowemedia.org and found ninety-three websites referring to fundacjanowemedia.org. I acquired one contacts and locations for fundacjanowemedia.org to help you reach them. This web site fundacjanowemedia.org has been online for eight hundred and twenty-seven weeks, eight days, three hours, and ten minutes.
Locations
Online Since
Jul 2008

FUNDACJANOWEMEDIA.ORG RANKINGS

This web site fundacjanowemedia.org is seeing variant levels of traffic within the past the year.
Traffic for fundacjanowemedia.org

Traffic ranking (by month) for fundacjanowemedia.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjanowemedia.org

FUNDACJANOWEMEDIA.ORG HISTORY

This web site fundacjanowemedia.org was first documented on July 11, 2008. It is currently eight hundred and twenty-seven weeks, eight days, three hours, and ten minutes young.
REGISTERED
July

WEB PAGE PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

cienkamila miscellanea

Długopis, zdolny do zapisu 5400 Rewolucji Na Minutę. And if you go chasing rabbits. Grown Up Digital, Don Tapscott.

Creative Commons Polska

Wyszukaj materiały na CC, których potrzebujesz. Najważniejsze informacje w jednym miejscu. Dowiedz się więcej o tym jak w praktyce otwierać dostęp do i korzystać z zasobów dziedzictwa. Tu znajdziesz darmowe i otwarte zasoby do wykorzystania w pracy twórczej, trenerskiej, edukacyjnej.

Detektywi społeczni Młodzi Liderzy Działają Lokalnie

To propozycja dla młodych ludzi, którzy chcą angażowania się w sprawy publiczne i społeczne, dawać dobry przykład innym, realizować swoje pomysły dotyczące rozwiązywania problemów społecznych, a także diagnozować nowe problemy i szukać ciekawych i skutecznych rozwiązań. Wyniki II edycji konkursu Detektywi Społeczni. Wyniki pierwszej edycji konkursu! Potencjał tkwiący.

HINT Agencja Interaktywna Warszawa Django CMS e-mail marketing

Hint wdraża dla swoich klientów wiodącą w Polsce platformę tworzenia i wysyłki Newsletterów -. Nigdy nie stracisz okazji do zrealizowania sprzedaży. Dzięki aplikacji WebAssist nawiążesz żywy. Doskonały sposób wsparcie Gościa hotelu, który oglądajac stronę internetowa hotelu zastanawia się. Zaplanuj strategię marketingową w oparciu o skuteczną stronę internetową, wysoką pozycję w. Serwisy mobilne i responsive design w ofercie HINT. Hint jest dumny ze współpracy z Sue Ryder.

Nasz priorytet wolontariat! Weź udział w warsztatach promujących wolontariat, zrób e-gazetę i wygraj w konkursie na najlepszą.

WHAT DOES FUNDACJANOWEMEDIA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjanowemedia.org Mobile Screenshot of fundacjanowemedia.org Tablet Screenshot of fundacjanowemedia.org

Privacy Protection Service INC dba PrivacyProtect.org

Domain Admin

C/O ID#10760, PO Box 16

Nobby Beach, Queensland, QLD 4218

AU

FUNDACJANOWEMEDIA.ORG HOST

Our web crawlers revealed that the main root page on fundacjanowemedia.org took eight hundred and fifteen milliseconds to come up. We could not discover a SSL certificate, so our web crawlers consider fundacjanowemedia.org not secure.
85.128.206.221

NAME SERVERS

ns1.netart.pl
ns2.netart.pl
ns3.netart.pl

SERVER OPERATING SYSTEM AND ENCODING

I revealed that fundacjanowemedia.org is weilding the Apache/2 operating system.

Aktualności - Fundacja Nowe Media

Fundacja Nowe Media - oficjalna strona organizacji

CONTENT

This web site states the following, "Tegoroczna edycja Forum Pismaków była wyjątkowa." Our analyzers noticed that the web site stated " Podsumowanie drugiej edycji projektu Sprawa." The Website also said " Dobiegła końca II edycja projektu Sprawa. Na głos , realizowanego na Ukrainie i w stolicy Białorusi. Blisko 1200 uczniów i studentów wzięło udział w warsztatach praktycznej edukacji medialnej. Ich rezultatem była publikacja 250 powstałych multym, w których mieści się opowieść o tym, o czym myślą obecnie młodzi ludzi w tej części Europy."

VIEW SIMILAR BUSINESSES

Fundacja NUTRICIA

Granty edukacyjne na szkolenia laktacyjne. 1000 pierwszych dni dla zdrowia. Żywienie dzieci w wieku 6-12 miesięcy. Żywienie dzieci w wieku 13-36 miesięcy. Żywienie dzieci w wieku od 5.

Od Nowa Fundacja

Budujemy relacje z dziećmi i dorosłymi. Bogactwem uczuć, doświadczeń i wiedzy. Budujemy relacje z dziećmi i. Przestrzeń do współdziałania i rozwoju. JESTEŚMY Z WAMI OD 2011 ROKU. Jesteśmy doświadczonym, posiadającym wiedzę, kompetencje i umiejętności ZESPOŁEM, który niesie profesjonalną pomoc i wsparcie.

Adopcje Szczurów i innych Gryzoni - Fundacja Ogony

Prosimy o cierpliwość, strona jest w budowie. Jakiej rasy jest mój szczur? Jakiej rasy jest mój szczur. Jakiej rasy jest mój szczur? Jakiej rasy jest mój szczur? Reviewed by Paweł Tarczyński. Szczurki Remi i Gackowa już za TM . Eutanazja czyli jak ulżyć naszym podopiec.

www.fundacjaomnibus.pl - Witamy na stronie naszej fundacji

Dziękujemy za wpłaty! D Z I Ę K U J E M Y ! ASTROMINARIA - zapraszamy na prelekcję. Lista Stypendystów Programu Stypendialnego Omnibus 2017-2018. Raport z Maróza w zdjęciach. Gimnazjum Reytana dla dzieci z Ogniska TPD na Ursynowie. 5 maja 2017 gościliśmy w Warszawie dzieci z Emolinku. ASTROMINARIA - zapraszamy na prelekcję. Klasa IB z gimnazjum Reytana dla dzieci z Ogniska TPD na Ursynowie.

Fundacja Onkologiczna Nadzieja

WEŹ STER W SWOJE RĘCE, BO W TOBIE JEST SIŁA. Doceniając jak wielką moc ma psychika w procesie leczenia onkologicznego rozpoczynamy kampanię psychoonkologiczną skierowaną do naszych podopiecznych, ale nie tylko. Jeśli potrzebujesz pomocy - skontaktuj się z nami. Od Ciebie zależy bardzo wiele! BO W TOBIE JEST SIŁA! Więc WEŹ STER W SWOJE RĘCE i nie poddawaj się. Jeśli chcesz zaangażować się w pomoc osobom dotkniętym chorobą nowotworową.